تور نمایشگاهی | تور نمایشگاهی اروپا | تور نمایشگاهی آلمان | تور نمایشگاهی گوانگجو
تورهای ویژه

تور برزیل ویژه جام جهانی 2014

توضيح فارسي :
خدمات تور :

ویزای توریستی کشور برزیل ، بلیط پرواز به کشور برزیل با هواپیمایی امارات قطر و ترکیش ، پانزده روز اقامت با صبحانه در هتل در شهر های میزبان تیم ملی ایران ، پرواز های داخلی کشور برزیل بین شهر های میزبان تیم ملی ایران ، ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر استادیوم در شهر های میزبان تیم ملی ایران ، راهنمای محلی و فارسی زبان در تمام مدت سفر ، سه بلیط مسابقه ایران در مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل ، سه روز گشت بازدید از اماکن توریستی در شهر های میزبان تیم ملی ایران ،بسته ویژه هواداران تیم ملی ایران و بسیاری خدمات متنوع دیگر .

_______________________________________________

جاذبه های گردشگردی برزیل :

جنگل‌های استوایی، آمازون، سواحل بکر مردمان زیادی رو به سوی خود جذب می‌کند. آمازون یکی از بارانی‌ترین مناطق جهان است و از اوایل بهمن تا اواسط اردیبهشت ماه سفر به این نقطه بمشکلات راه و بارش همراه است .زمستان فصل کم توریست و خلوت است.با دارا بودن مساحت بسیار زیاد تفاوت‌های دما و گوناگونی آب و هوا و بارش امری عادی است.

فستیوال‌های متعددی در تمام طول سال برپا هستند ولی معروف‌ترین آن کارناوال نام دارد و 6 هفته و نیم قبل از عید شکر گذاری در روزی که به نام چهارشنبه خاکستر معروف است برگزار می‌شود.
چهارشنبه خاکستر نوعی مراسم مذهبی کاتولیک است ولی در برزیل بیشترین توجه در این فستیوال تفریح و میهمانی‌ها است.مجسمه معروف حضرت مسیح (ع) که 38 متر و 635 تن وزن دارد در ارتفاعات کرکووادوقرار دارد.

کوهستان کله قند قله‌ای به شکل کله قند است که رفت و آمد به آن توسط تله کابین صورت می‌گیرد و نمای بسیار زیبایی از ارتفاعات کوه و ساحل را به شما می‌دهد. آبشار‌های ایگواچو یکی از زیباترین نماهای طبیعی برزیل واقع در پارانا است.

این آبشار‌ها در حقیقت بین آرژانتین و برزیل تقسیم شده‌اند.

از برزیل نمایی زیبا و از آرژانتین نمایی نزدیک را خواهید دید.برای رفتن به آمازون می‌توانید قایقی را اجاره کنید و از طریق رودخانه به تماشای آن بروید ولی به هیچ وجه بدون راهنما به داخل جنگل‌های آمازون قدم نگذارید چرا که قبایلی در آنجا زندگی می‌کنند که رسوم و فرهنگ‌های مخصوص خود را دارند و بخش بزرگی از آمازون هنوز به طور کامل کشف نشده است.

شهر برازیلیا در حقیقت پایتخت مدرن و سیاسی برزیل است.

طراحی کلی شهر و ساختمان‌ها و ادارات دولتی این شهر دیدنی است. یادبود اسکار نیمیرنیز از دیگر دیدنی‌های معماری این شهر به حساب می‌آید.شهر سائو پائولو یکی از بزرگترین شهر‌های جهان به حساب می‌آید و به بیانی جنگلی از ساختمان و آسمان خراش است.

در اکثر شهر‌های برزیل از جمله سائو پائولو و ریو و براسیلیا نماها و آثار معماری جزو دیدنی ترین جاذبه‌ها هستند.

پول رایج برزیل بریل رئال نام دارد. هر رئال برزیل 510 تومان است. برزیل در 3- ساعت گرینویچ قرار دارد. برای رانندگی در برزیل به گواهینامه بین المللی (IDP) نیاز دارید.


قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.golchingasht.com

واحد شمارش :

عدد

راهنمای فارسی زبان :

دارد

ویزا :

دارد

خط هوایی :

امارات ، قطر و ترکیش ایر

ترانسفر فرودگاهی :

دارد

گشت شهری :

دارد

صبحانه :

دارد

مدت اقامت :

15 روز

بلیط مسابقات ایران :

دارد

ترانسفر استادیوم :

دارد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

8968

نورهای ویژه

Copyright © 2012 golchingasht.com rights reserved

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی